Fifi emocionohet dhe fillon të qajë duke kënduar këngë për Kosovën

Në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP” ka ndodhur një e papritur.

Përgjatë 100 ditëve të izolimit, personazhe publike nga fusha të ndryshme do të bashkëjetojnë në shtëpinë më të përgjuar të botës derisa shikohen nga publiku, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja e njohur shqiptare e njohur me emrin skenik Fifi, po merr vëmendje të madhe në “Big Brother VIP”.

Ajo së fundi u emocionua teksa po këndonin këngë patriotike për Kosovën dhe në një çast u prek tej mase

Fifi filloi të qante me lot teksa banorët e tjerë e ngushëlluan atë me përqafime

Related posts

Rihanna heq padinë kundër babait, për të cilin pretendonte se e përdori emrin e saj për të fituar para

D V

Luana Vjollca plot sharmë dhe elegancë nga pushimet në Mykonos

D V

Ana Cheri vë në fokus tiparet trupore me poza në të brendshme rozë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More