Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fifi: Fama nuk ka ndikuar për keq tek unë, mundohem të mos e harroj prejardhjen

Këngëtarja shqiptare, Filloreta Raçi-Fifi, vazhdon të jetë personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale.

Artistja numëron vite të shumta në skenë dhe deri më tani ka arritur të realizoj projekte e hite të mëdha.

Ajo kësaj radhe u ka dhënë mundësi fansave të pyesin më shumë në Instagram përmes opsionit pyetje – përgjigje.

Një nga pyetjet drejtuar Fifit ishte se sa ka ndikuar fama tek ajo, megjithëse shumë artistë ndryshojnë.

“Nuk besoj që ka ndiku për keq nëse veç ka ndiku, sërish jam njeri me këmbë në tokë dhe shumë modeste. Mundohem të mos e harroj prejardhjen”, është përgjigja e saj.

Fifi momentalisht është duke punuar në një projekt të ri muzikor, i cili pritet të publikohet së shpejti.

Ajo do të vijë në bashkëpunim me reperin Bardhi dhe DJ Gimi-O.

Postime të ngjashme

Projekti më i ri muzikor nga Vlora Kastrati Shala quhet “Fustani me pika”

T E

Xhirimet për filmin e Princeshës Diana po vazhdojnë në Gjermani, aktorja Kristen Stewart portretizon monarken e ndjerë

S.B.

Blake Shelton thotë se Adam Levine ia ka borxh një performancë në dasmën e tij

S.B.

George Clooney mori qenin në audicion për t’u pranuar si aktor në një film

S.B.

Arjola Demiri mahnit me linjat trupore, ndërsa merr poza atraktive para pasqyrës

S.B.

I dashuri i Genta Ismajlit paralajmëron projektin e saj të ri me dedikime dashurie në shqip ndaj këngëtares

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...