Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fifi: Jam e dashuruar, por nuk jam në lidhje dashurie

Fifi është ndër këngëtaret shqiptare që përmes paraqitjeve të saj përçon energji pozitive tek fansat.

Në rrjete sociale ajo është mjaft aktive, ndërsa përmes postimeve të ndryshme ndan informacione nga jeta e saj.

Së fundmi, në Instagram ajo u ka mundësuar ndjekësve që të pyesin pyetje të ndryshme, të cilave Fifi iu përgjigj.

Shumica e tyre ishin sa i përket jetës sentimentale, teksa këngëtarja nuk hezitoi të tregojë se si qëndron me lidhjen e dashurisë.

Ajo u pyet se përse ndonjëherë thotë se është e dashuruar e ndonjëherë e mohon një gjë të tillë, kurse për këtë ajo pati një arsyetim.

“Un nuk e kam mohuar asnjëherë që jam e dashuruar. Mohoj që jam në lidhje sepse nuk jam, realisht nuk jam”, u shpreh ajo.

Sidoqoftë kësaj, artistja është duke pasur sukses të madh në prurjet e reja muzikore, duke përmendur kështu “Du & Ich” në duet me Bardhin dhe DJ Gimi-O.

Postime të ngjashme

Ku është Blerina e saktë e lajmeve?

T E

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...