Agjencia Zhurnal.mk

Fifi këndon ilahi për muajin e shenjtë të Ramazanit

Që nga paraqitja e saje parë, Fifi ka treguar talentin e saj në zhanre të ndryshme muzikore, e që po merr vëmendjen e shumë fansave të saj.

Në muajin e shenjtë të Ramazanit, figura të njohura përfshirë edhe Filloreta Raçin, kanë bërë të ditur se janë duke agjëruar.

Një pjesë e tyre edhe pse nuk janë pjesë e agjërimit, kanë uruar besimtarët myslimanë, e në shumicën e rasteve kanë treguar konsideratë ndaj tyre.

Përmes rrjetit social Instagram, Fifi për të gjithë ndjekësit e saj ka kënduar një ilahi që kënaqi zemrat e fansave të këngëtares.

Përkundër postimeve të tjera, në këtë të fundit, ajo ka kënduar me gjithë shpirt, duke e bërë edhe më të ndjeshëm interpretimin.

View this post on Instagram

#AlMu’alim 🤲🏼 @samiyusuf

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Në po të njëjtin postim nuk munguan as komentet pozitive nga fansat, familjarët dhe kolegët e saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...