Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fifi konfirmon se është në një romancë dashurie

Ka tash e një kohë që këngëtarja Filloreta Raçi – Fifi përflitet për një lidhje dashurie.

Megjithë dedikimet dhe gjërat e njëpasnjëshme që ka ngacmuar në rrjetet sociale, ajo më në fund e pranoi se po shijon një romancë.

Madje, Fifi tregoi se dashurinë për partnerin e saj e ka përjetësuar në trup, duke e bërë tatuazh.

Ajo ishte e ftuar kësaj radhe në emisionin “Shiko Kush Luan”, ku gjatë sfidës “Ndaje ose haje” asaj iu bë kjo pyetje:

“Fifi të shohim në dorë një tatuazh të ri ku shkruhet “Stracciatella”. Na trego sot në “Shiko Kush LUAN” kuptimin e ose ha…”.

Artistja nga Ferizaj vendosi mos të hajë por ta tregojë kuptimin e këtij tatuazhi.

“‘Stracciatella’ e thirri atë djalin që unë e kam qejf. Qaq shumë që e du, kam dasht me e ba tattoo”, kështu u shpreh Fifi.

“Xh- ja” e famshme tashmë u zbulua, marrë parasysh që ka vetëm një ndjekës në Instagram dhe ai është djaloshi nga Tirana, Xhuljo Tabaku.

Postime të ngjashme

Feston ditëlindjen e 37-të, bashkëshortja Gresa Krasniqi me dedikim të veçantë për Lyrical Son

S.B.

Emra të shumtë nga estrada marrin pjesë në ceremoninë e varrimit të Albert Krasniqit

S.B.

U raportuan se ishin të ndarë, Besa Gashi shihet në varrimin e Albert Krasniqit bashkë me vajzën

S.B.

Dafina Zeqiri sjell së shpejti albumin me titull “Dafinë moj”

S.B.

Mel Gibson del pa maskë dhe nuk respekton distancën sociale

S.B.

Halsey befasoi fansat në një njoftim që bëri rreth shtatzënisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...