Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fifi mezi njihet me ndryshimin e radhës, bëhet si Amy Winehouse për ‘Halloween’

Zhurnal Ads

Pothuajse në të gjithë botë kremtohet festa e shtrigave, e njohur ndryshe si Halloween.

Ndërkohë, një numër i madh i artistëve shqiptarë kanë vendosur që të zgjedhin personazhe të ndryshme për këtë manifestim.

Ajo është e cila ka lënë ‘gojëhapur’ mijëra ndjekës, pasi përmes transformimit mezi njihet.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka bërë të ditur se është bërë si këngëtarja Amy Winehouse.

E veshur me një fustan të bardhë, asaj i theksoheshin edhe linjat trupore, të fituara përmes regjimit.

Sidoqoftë kësaj, “Përjetësi” mbetet projekti i fundit muzikor nga ajo, që erdhi në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Mozzik e Loredana e mbajtën të fshehtë që janë bashkuar, por Getinjo ua zbulon sekretin

admin

Fjolla bëhet shumë romantike, nuk i ndalë dedikimet për partnerin

Z H

Gold AG nesër sjell këngën e re në bashkëpunim me artisten Dava Gjergji – dedikuar dëshmorit të Tropojës, Bylbyl Breçanit

admin

Arta Nitaj tërheq vëmendje me pozat joshëse para pasqyrës

S.B.

Reperi i njohur i dhuron nënës 1 milion dollarë dhe një “Bentley”

S.B.

Loredana Zefi arrin marrëveshje me zviceranen Petra Z.: Ia pagoi mbi 400 mijë franga

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...