Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fifi ndau imazhin me dukje natyrale nga pushimet

Këngëtarja joshi me fotografinë e postuar së fundmi.

Fifi është këngëtarja e dashur për publikun e cila me paraqitjet e fundit po merr shumë vëmendje, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku sjell fotografi apo video nga përditshmëria dhe karriera muzikore.

Fifi së fundmi ka postuar një imazh në profilin e saj të Instagramit ku dukej mjaft tërheqëse duke pozuar për kamerën.

“beje .. cfare te do shpirti , beje … Njerzit do flasin gjithsesi … !”, shkroi Fifi në mbishkrimin e fotografisë.

Ajo erdhi me një veshje të thjeshtë dhe me grim të lehtë në fytyrë i cili i përshtatej mjaft shumë asaj.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...