Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fifi rrëmben vëmendje në pozat e reja me dekoltenë e hapur

Ajo kohëve të fundit ka qenë një nga emrat më të komentuar në faqet rozë dhe jo më kot.

Fjala është për artisten nga Ferizaj, Filloreta Raçi – Fifi, e cila befasoi me transformimin që bëri në dukje.

Bukuroshja, e cila ndiqet nga mijëra fansa në Instagram, së fundmi publikoi dy fotografi atraktive.

Ajo u shfaq e veshur me një fustan të zi të gjatë teksa rrëmbeu vëmendje të madhe me dekoltenë e hapur.

26 vjeçarja duket në formë të mrekullueshme dhe ndryshimi pozitiv i saj po komentohet në masë të madhe edhe nga fansat.

Siç theksoi në një intervistë, Fifi ka humbur mbi 25 kilogramë me ndihmën e këngëtares Shkenda Dubova.

Krahas muzikës, e njëjta këtë kohë është angazhuar edhe në emisionin e Luana Vjollcës, “Shiko kush Luan”.

Postime të ngjashme

U përfol se dhuratën romantike buzë detit ia bëri Capital T, reagon Adrola Dushi

Dafina Vidishiqi

Ramë Lahaj vazhdon performancat nëpër vende të ndryshme, kësaj radhe ngjitet në skenën e ‘Royal Opera House’ në Londër

Dafina Vidishiqi

Butrint Imeri publikon këngën “Dujëm”

Dafina Vidishiqi

Dafina dhe Dj Geek më të lumtur se asnjëherë më parë

Dafina Vidishiqi

Samanta me vallëzim provokues në videoklipin e ri

Dafina Vidishiqi

Luana Vjollca i ngacmon ndjekësit i fton të luajnë “Golf”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...