Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fifi shpërndan imazhe tërheqëse e veshur me fustan të kuq

Ajo është personazhi për të cilin po flitet në masë të madhe në faqet rozë.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur, Fifin, këngët e së cilës po marrin klikime të shumta në platformat digjitale.

Së fundmi, zeshkania ka zgjedhur të shpërndajë disa imazhe, në të cilat duket mjaft tërheqëse.

Fifi është parë e veshur me një fustan të ngushtë e të kuq, çka bëri t’i theksoheshin linjat e formësuara trupore.

Për aksesorë nuk mungoi një kapele e lezetshme në kokën e saj, ngjyrën e së cilës e kishte përshtatur edhe me veshjen.

Sikurse edhe në shumicën e rasteve, makijazhi ishte në nivel profesional me nuanca të errëta.

Theksojmë se “Du & Ich” është projekti saj i fundit, që erdhi në bashkëpunim me Bardhin dhe DJ Gimmi-O.

Postime të ngjashme

Pse është e rëndësishme të mos humbasësh Trajtimin Klasik Kozmetik??!!

S.B.

Zack Snyder po punon rreth filmit të ri “King Arthur”

S.B.

Jolie shet pikturën e Churchillit për shtatë milionë funte

S.B.

Aktorja, Erica Watson vdes pas infektimit me COVID-19

S.B.

Louis Tomlinson: Gjithçka që duhet të dini për ish-anëtarin e “One Direction”

S.B.

Çiljeta Xhilaga rrëfen marrëdhënien me Alban Hoxhën: Që pesë vite bashkë, kur dashuria është e fortë çdo gjë kalohet

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...