Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fifi unike me paraqitjet, merr vëmendjen e madhe të fansave

Që kur këngëtarja e njohur Filloreta Raçi- Fifi ka filluar të paraqitet në skenë, ajo ka grumbulluar mijëra fansa.

Për shkak të mbështetjes së tyre të vazhdueshme, artistja shpeshherë i surprizon me më të rejat nga karriera e saj profesionale.

Por, kësaj radhe ajo ka vendosur që t’i mahnitë ndjekësit, përmes disa imazheve atraktive ku dukej e mrekullueshme.

E ulur në një kolltuk, Fifi është parë e veshur me një fustan të zi, teksa në rend të parë i vinte linjat trupore.

Për makijazh ajo ka zgjedhur nuance më të errëta, ndërsa flokët e gjata brune i ka mbajtur të lidhura mbrapa kokës.

https://www.instagram.com/p/CGKmtKYnbum/?utm_source=ig_web_copy_link

Sa I përket projekteve muzikore, para disa ditë në treg erdhi kënga “Përjetësi” në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun.

Postime të ngjashme

John Cena, vëllai i Dieselit “i dërguar prej Walkerit” në filmin e ri “F&F9”

S.B.

Detaji i veçantë në klipin e ri të Bebe Rexhës, që mori vëmendjen e shikuesve

S.B.

Edhe pas ndarjes, Jennifer Lopez vazhdon ta mbajë unazën 1.8 milionë dollarëshe me të cilën i propozoi Alex

S.B.

Rita Ora me dukje shumëngjyrëshe me koleksionin e ri nga “Gucci”

S.B.

Bebe Rexha publikon baladën e re “Sabotage”

S.B.

Mick Jagger dhe Dave Grohl lansojnë këngë për pandeminë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...