Showbiz

Fifi viziton Fjolla Morinën gjatë arrestit shtëpiak në Kukës: Në të mirë e në të keq, unë jam aty për ty

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” për 20 ditë në qytetin e Kukësit.

Asaj i është gjetur një banesë ku po qëndron deri në një vendim të dytë që do të japë gjykata, pas dënimit që i shqiptoi për gjetjen e armëve që iu bë gjatë një kontrolli rutinor në pikën kufitare në Morinë.

Teksa po jeton e vetme, Fjolla po mirëpret herë pas here vizitorë, dhe e fundit që ka shkuar për ta parë atë ka qenë kolegia e saj, Fifi.

Këngëtarja dhe kompozitorja, emri i vërtetë i së cilës është Filloreta Raçi, ka publikuar në InstaStory një video ku shfaq momentet teksa Fjolla komunikon me të bijën e saj, Alayah.

“Ajo ka nevojë për beben e saj. Çfarëdo që ndodhë, kudo që jeta na përplas. Në të mirë e në të keq, unë jam aty për ty”, ka shkruar Fifi në InstaStory.

Të njëjtin postim, Fjolla më pas e ka rishpërndarë duke treguar se ndjehet e lumtur që po gjen mbështetjen nga kolegët e saj.

Ditë më parë, edhe këngëtari dhe ish-deputeti Labinot Tahiri bëri një shkrim suportues për Fjollën, duke i quajtur padrejtësi paragjykimet që po bëhen në drejtim të saj.

Postime të ngjashme

Capital T dhe Kidda drejt një bashkëpunimi?

S.B.

Nicole Scherzinger mohon spekulimet e shtatzënisë, publikon fotografi duke bërë akrobacione të ndryshme

admin

Beyonce me poza të mrekullueshme për revistën “Vogue”

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...