Agjencia Zhurnal.mk

Fifi zbulon këngëtarët që do t’i këndojnë në dasmë

Fifi ka qenë e ftuara e fundit në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’, ku i është përgjigjur pyetjeve ‘spec’ të fëmijëve.

Gjatë intervistës këngëtarja ka zbuluar edhe planet e dasmës, ajo ka planifikuar të organizoj një dasmë me shumë të ftuar.

Po ashtu ajo zbuloi këngëtarët shqiptarë që do t’i thërrasë për t’i kënduar në dasmë. “Labinot Tahiri, Altin Shira, Artjola Toska, Remzie Osmani, Flori dhe çunat, Anxhela Peristeri, Valon Shehu, Era Rusi dhe të tjerë”, zbuloi Fifi.

View this post on Instagram

💛

A post shared by Filloreta Raçi (@fifi.official.fr) on

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...