Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fikret Dauti së shpejti sjell këngën “Nuk pendohem se dikur t’kam dasht“

Me tekst nga Ejup Shabani dhe muzikë nga Artan Jusufi, mjeshtri i baladave Fikret Dauti vjen me një tjetër megaprojekt për këtë fillim vit. Titulli i këngës është “Nuk pendohem se dikur t’kam dasht’, e që i kushtohet patjetër dashurisë. Ndonëse ky nuk është projekti i fundit që këngëtari i njohur do e publikojë si baladë pasiqë ai njihet si i tillë, por ai punon edhe në projekte të tjera të cilat gjatë këtij viti pritet që ti lançojë.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...