Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Fiksim” – kënga me të cilën Fifi prezantohet sivjet në “Kënga Magjike”

Këngëtarja e njohur nga Ferizaj, Fifi, edhe këtë vit është pjesëmarrëse në “Kënga Magjike”.

Ajo për të dytën herë vjen në një bashkëpunim me ç’rast ka bashkuar forcat me artistin Bruno.

“Fiksim” titullohet kënga e dyshes, të cilët e prezantuan mbrëmë (e diel) në kategorinë e artistëve ‘BIG’.

Teksti është shkruar nga Fifi në bashkëpunim me Flori Mumajesin, kurse ky i fundit është përkujdesur edhe për muzikën.

Të njëjtit vijnë me një paraqitje të mahnitshme skenike dhe me një koreografi të bërë nga Graciano Tagani.

Projekti tanimë gjendet i lansuar në kanalin zyrtar të Fifit në platformën YouTube.

Kjo është hera e katërt e Filloreta Raçi (emri i vërtetë) si pjesë e “Kënga Magjike”, që nga viti 2017.

Postime të ngjashme

Tom Cruise rikthen çmimet “Golden Globe” për këtë arsye

S.B.

Gigi Hadid shfaqet pa grim, teksa pozon me vajzën Khai

S.B.

Afrona Dika pozon atraktive me veshje tradicionale shqiptare

S.B.

“Margjelo”, kënga më e re nga Besa dhe Garrido

S.B.

Alex Rodriguez është i shokuar nga mundësia e ribashkimit të ish-të fejuarës së tij J.Lo me aktorin Ben Affleck

S.B.

Albumi i ri i Bebe Rexhës ngjitet i pari në top listën e albumeve më të mira debutuese në Spotify

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...