Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Filipçe falenderon deputetët për mbështetjen dhe kujdesin e dhënë për shëndetin kolektiv

Shkup, 1 shkurt – Në Kuvend e Maqedonisë sot u votuan ndryshimet dhe plotësimet e Ligjit për ilaçe dhe pajisje mjekësore të cilat kanë të bëjnë me regjistrimin e vaksinave kundër COVID-1919 në vend.

Filipçe falënderoi deputetët për mbështetjen dhe kujdesin e dhënë për shëndetin kolektiv.

Imunizimi, potencon ministri, është mënyra e vetme për t’i dhënë fund pandemisë.

Postime të ngjashme

Ende ka disa vatra aktive të zjarrit në rajonin e Kumanovës

Z H

Pa energji elektrike banorët e Studeniçanit dhe të Karposhit

Z H

MSH: Dje janë vaksinuar 12.939 qytetarë

Z H

Maqedonia me mungesë të zjarrfikësve, automjeteve, aeroplanëve e helikopterëve

Z H

Për të kaluar në Tabanoc pritet deri 40 minuta

Z H

Moti sot me diell dhe shumë i nxehtë, temperaturat deri 42 gradë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...