Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni TOP LAJM

Filipçe: Hapi i ardhshëm, orë policore

Zhurnal Ads

Shkup, 20 tetor – Pas takimit të realizuar të Komisionit për sëmundje infektive, Ministri i Shëndetësisë Venko Filipçe tha se nesër pritet që pakoja e re me masa kufizuese për mbrojtje nga Korona virusi të kalojë në Kuvend, përcjell TV21.

Filipçe tha se pas këtyre masave, hapi i ardhshëm i qeverisë do të jetë mbyllja e çdo gjëje, gjegjësisht orë policore.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

100 raste të reja, 551 të shëruar dhe 11 të vdekur

T E

Buxhovi për Zhurnal: Shqiptarët duhet të krëkojnë barazi kushtetuese në Maqedoni

D J

Zvicra bën donacion prej dhjetëra makineri për komunat e Pollogut të përballen me vërshimet

T E

Nga nesër nuk ka më baste online, ankohen pronarët e bastoreve

E.E.

Carovska: Vazhdojmë me investime në arsim edhe gjatë kohës së pandemisë

Z H

Sela kërkon Qeveri të zgjeruar dhe zgjedhje parlamentare bashkë me ato lokale

E.E.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...