Filipçe: Incident i tmerrshëm ka ndodhur në Tetovë, ka edhe viktima

Tetovë, 8 shtator – Ministri i Shëndetësi, Venko Filipçe ka arritur në Tetovë pas shpërthimit të zjarrit në Qendrën Covid.

 

“Një incident i tmerrshëm ka ndodhur në Tetovë ku ka viktima në zjarrin që shpërtheu në qendrën Kovid.

Për momentin po përcaktohet numri i saktë i njerëzve që humbën jetën, të plagosurit dhe gjendja e tyre, theksoi Filipce, shkruan TetovaSot.

Ekipet e zjarrfiksave kanë vënë në kontroll zjarrin.

Related posts

Miteva pyet Shilegovin: Ku shkuan 12.5 milionë euro

D V

Dita e fundit për parashtrimin e kandidaturave për zgjedhjet lokale më 17 tetor

D V

Kryetari i komunës së Çairit Visar Ganiu me porosi për rininë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com