Agjencia Zhurnal.mk

Filipçe konfirmon se nesër do të shkarkojë drejtoreshën e spitalit të Ohrit

Shkup, 29 mars Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe përmes një dalje para mediave që po ndodh tani, ka lajmëruar se gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë edhe dy pacientë të tjerë në Klinikën Infektive në Shkup.

Ndërsa sa i përket rastit të djeshëm të pacientes nga Struga, e cila ndërroi jetë në  moshën 66 vjeçare, FIlipçe theksoi se tashmë është përgatitur terreni dhe drejtoresha do të shkarkohet nesër.

Gjithashtu, sipas tij në  Spitalin e Ohrit po bëjnë inspektime organet e duhura për t azbardhur rastin sa më parë.

#LIVE – Venko Filipçe, vdekja e 66 vjeçares dhe rastet e reja me koronavirus

#LIVE – Venko Filipçe, vdekja e 66 vjeçares dhe rastet e reja me koronavirus

Posted by in7.tv on Sunday, March 29, 2020

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...