Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Filipçe në mbledhje urgjente me KSI pas rritjes së numrit të të infektuarve

Shkup, 2 tetor, zhurnal.mk – Nga Ministria e Shëndetësisë informojnë se sot pasdite ministri Venko Filipçe do të realizon konsultime me Komisionin e Sëmundjeve Infektive pas rritjes së numrit të rasteve të reja me Covid-19.

Nga Ministria e Shëndetësisë thonë se pas konsultimeve do të informojnë publikun për çfarëdo vendimi.

Sot në vend u regjistruan 225 raste të reja me coronavirus dhe katër viktima.

Postime të ngjashme

Teuta Arifi inspekton nga afër punimet në Çarshinë e Epërme

Dafina Vidishiqi

Të shtëna me armë zjarri në Çarshi të Shkupit

Dafina Vidishiqi

Hungaria hapi Konsullatë në Maqedoni

Dafina Vidishiqi

RMV, padi ndaj tetë personave për armëmbajtje, terrorizëm e luftime për ISIS në kuadër të rastit “Qelia”

Dafina Vidishiqi

Filipçe: Në shtator, nxënësit mund të kthehen në bankat e tyre

Dafina Vidishiqi

Zaev: Te ne kanë ndikim forca dhe palë të treta

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...