Maqedoni

Filipçe në mbledhje urgjente me KSI pas rritjes së numrit të të infektuarve

Zhurnal Ads

Shkup, 2 tetor, zhurnal.mk – Nga Ministria e Shëndetësisë informojnë se sot pasdite ministri Venko Filipçe do të realizon konsultime me Komisionin e Sëmundjeve Infektive pas rritjes së numrit të rasteve të reja me Covid-19.

Nga Ministria e Shëndetësisë thonë se pas konsultimeve do të informojnë publikun për çfarëdo vendimi.

Sot në vend u regjistruan 225 raste të reja me coronavirus dhe katër viktima.

Postime të ngjashme

Është arrestuar sulmuesi i mjekut në Toksikologji

Z H

Apeli konfirmon vendimin: Vetëm 4 vite burg për Boban Iliqin

Z H

Paraburgim për vjedhësit e druve që rrahën policët

T E
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...