Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Filis shfaqet e lumtur përkrah S4MM, publikon pamje të reja nga ceremonia e kurorëzimit

Zhurnal Ads

Reperi i njohur nga Tetova, S4MM, ditë më parë kurorëzoi dashurinë e tij me martesë me partneren Filis Ismaili.

Çifti, të cilët u fejuan vitin e kaluar, njoftuan së fundmi se kanë ndërmarrë një hap tjetër në lidhje me marrëdhënien e tyre.

Këtë herë ka qenë bashkëshortja e S4MM, ajo e cila ka ndarë një fotografi ku shfaqet e lumtur përkrah artistit shqiptar.

https://www.instagram.com/p/CGpMO_6nUMB/?utm_source=ig_web_copy_link

“Nuse e lumtur”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Të njëjtit u martuan në Belgjikë, pasi partnerja e tij jeton dhe vepron atje që një kohë të gjatë.

https://www.instagram.com/p/CGiHUz1Hawz/?utm_source=ig_web_copy_link

S4MM ndërkohë është duke shijuar suksesin e këngës së tij të fundit “Puerto Rico”, të cilën e solli dy muaj më parë në bashkëpunim me reprin Noizy.

Kënga e dyshes së famshme deri më tani ka kaluar shifrën e katër milionë klikimeve.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Konfirmohet pjesëmarrja e Helen Mirren në Fast & Furious 9

S.B.

Katy Perry shfaqet atraktive në sezonin e ri të “American Idol”

S.B.

Adrola Dushi shfaqet e zhveshur në pjesën e sipërme, me flokët që ia mbulojnë gjoksin

S.B.

“Sweet but Psycho” e shqiptares Ava Max është dëgjuar mbi një miliard herë në mbarë botën

admin

Vdes aktori Bert Belasco në moshën 38 vjeçare

S.B.

Sinan Vllasaliu i këndon Ushtrisë së Kosovës në këngën e re

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...