Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Filloi rikonstruimi i rrugës 116 në Tetovë

Shkup, 13 qershor – Kryetarja e komunes se Tetoves Teuta Arifi ne rrjetin e saj social shkruan:

Filloi rikonstruimi i rrugës 116! Pas ndërtimit të kanalizimit atmosferik me gjatësi 250 metra, do të bëjmë edhe asfaltimin e plotë të rrugës! 

Vlera e përgjithshme e investimit është 3.8 milionë denarë.

Filloi rikonstruimi i rrugës 116! Pas ndërtimit të kanalizimit atmosferik me gjatësi 250 metra, do të bëjmë edhe asfaltimin e plotë të rrugës! 🤗Vlera e përgjithshme e investimit është 3.8 milionë denarë.✅

Posted by Teuta Arifi on Sunday, June 13, 2021

Postime të ngjashme

Pesë persona të dyshuar për zjarret në Maqedoni

D V

Ambasadorja amerikane Bërnz e vizitoi Entin hidrobiologjik në Ohër

D V

Harta e zjarreve aktive dhe të lokalizuara në mbarë vendin

D V

Nuk ka rrezik nga lindani, zjarri në “OHIS” është lokalizuar

D V

Lokalizohet zjarri pyjor në Leshan në Komunën e Debërcës

D V

Tetë zjarre të reja në Kumanovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...