Agjencia Zhurnal.mk
Teknologji

Fillojnë paraporositë për Oppo F17, konfirmohet edhe çmimi

Javë e kaluar Oppo ka prezantuar modelet e saj të telefonave të rinj F17 dhe F17 Pro, pa treguar çmimin e tyre.

Sot është konfirmuar çmimi i tyre, derisa kanë nisur edhe paraporositë, transmeton KOHA.

Oppo F17 me 6GB RAM dhe me hapësirë memorizuese prej 126GB ka çmim prej 205 euro, shkruan GSMArena. Dhe me 23 euro më tepër ju mund ta merrni modelin me 8GB RAM.

Të dyja modelet mund të paraporositen në Amazon.in dhe Flipkart me ngjyrë klasike të argjendtë, portokalltë dinamike dhe të kaltër të marinës.

Në shitje ai pritet të dalë nga 21 shtatori.

Kurse F17 Pro është dalë në shitje për çmimin prej 265 euro.

Postime të ngjashme

Thyhet rekordi i ndjekësve në “Twitch”

S.B.

Facebook nuk punësoi persona me ngjyrë sepse ata nuk ishin një ‘kulturë e përshtatshme’ për ta

S.B.

Age of Empires IV po vjen, tashmë me një lojë të re

S.B.

Facebook fshiu përkohësisht faqen zyrtare të qytetit francez Bitche

S.B.

Fotografitë e para tregojnë Samsung Galaxy S21 “Fan Edition”

S.B.

iPhone 11 Pro me “logo të gabuar” nga Apple shitet për 2,700 dollarë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...