Fillon ndërtimi i fazes së tretë të bilevardit “ASNOM”

Shkup, 24 korrik – Kryetari I Qytetit të Shkupit, Petre Shilegov sot do të marrë pjesë në fillimin e ndërtimit të fazes së tretë të bulevardit “ASNOM”.

 

Ngjarja do të mbahet në orën 11:00 në fund të bulevardit “Goce Dellçev”, afër pompës së benzinës Makpetrol dhe qendrës tregtare IST GEJT MOL.

Kryetari I Qytetit të Shkupit në orën 12:30 do ta vizitojë edhe Parkun e Qytetit, me rastin e hapjes së rrugicës së tretë tartan në pjesën e dytë të parkut. 

Related posts

Ambasadori çek Toman vizitoi Ministrinë e Bujqësisë

Z H

Ministri i Transportit dhe Lidhjevei: Mbi 10 mijë banorë të Sarajit do të kenë ujë cilësor për pije

N E

Besimi: Rritja më e shpejtë ekonomike dhe rritja e standardit në krye të listës së prioriteteve

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com