Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Fillon protesta për “Monstrën”, kërkohet liri dhe drejtësi

Tashmë ka filluar protesta për rastin “Monstra”. Marshi protestues ka filluar nga Parku i Çairit dhe qytetarët në duar mbajnë parullën “Liri dhe drejtësi”.Ka filluar nga parku i Çairit dhe drejt Gjykatës dhe Qeverisë së Maqedonisë së Veriut.

Postime të ngjashme

MSH: Në laboratore ka mjaftueshëm teste dhe reagense për Kovid19

B L

Shilegov: Me BRT projektin do të përfitojnë të gjithë qytetarët

Z H

Zaev e Spasovski u’a urojnë muajin e Ramazanit besimtarëve musliman

Z H

Qeveria do ta mbajë seancën e 65-të

Z H

28 shkelje të orës policore, 431 gjoba për mosmbajtje të maskës

Z H

Intervistë ekskluzive me Besa Ademin: A do të kthehet besimi i qytetarëve në sistemin gjyqësor?

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...