Agjencia Zhurnal.mk

Fillon takimi mes kreut të BDI-së Ahmeti dhe kryeministri Zaev

Shkup, 21 maj – Para rreth një ore ka filluar takimi mes kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të BDI-së, Ali Ahmeti.

Takimi i cili po zhvillohet në Qeveri ka filluar larg syve të opinionit dhe larg kamerave televizive.

Madje nuk është paralajmëruar as deklarata nga liderët pas takimit në fjalë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...