Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

Fillon të zbardhet mali Sharr, ja si duket sonte Dragashi

Shkup, 26 dhjetor – Në vise të caktuara të territorit të vendit tashmë ka filluar bora e parë për këtë sezon dimëror.

Njëjtë ka ndodhur edhe në Dragash.

Në disa pamje të publikuara nga Meteo Ballkan, shihet se si tanimë në këtë komunë po bien reshje të dendura të borës.

Reshjet e borës rëndom shkaktojnë vështirësi në qarkullimin rrugor, mirëpo që ministria ka njoftuar se aktualisht gjendja e rrugëve është e mirë dhe s’ka ndonjë komplikim.

Postime të ngjashme

Bilall Kasami: 2 deputetë të opozitës shqiptare do t’i bashkohen shumicës

R Zh

Editorial në News Week / Biden të luftojë për drejtësinë në Ballkan

R Zh

Ministri Hoxha takon prodhuesit e orizit

T E

Votëbesimi i Qeverisë mund përsëri të vendoset në test, pa kaluar 90 ditë

T E

Zjarr tek liqeni Treska, dyert e mbyllura e zjarrfikësit nuk mund të hyjnë?

T E

Kasami: Grafa etnike do të bëhet realitet

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...