Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Fillon vaksinimi në Luginë, drejtori Saliu: Nuk kam asnjë efekt anësor

Drejtori i shtëpisë së shëndetit në Preshevë, Driton Saliu ka qenë ndër të parët që është vaksinuar në Luginë dhe me këtë rast thekson se edhe pas 12 orëve të pranimit të vaksinës ndihet mirë dhe nuk ka asnjë efekt anësor.

Pas 12 orë vaksinimi antiCovid, veten po e ndiej shumë mirë, pas asnjë efekt të mundshëm anësor. Stafi mjeksor në Luginën e Preshevës është vaksinuar ndër të parët në Rajon me vaksinën anticovid nga Pfizer.

Postime të ngjashme

Agani: Qeveria do të formohet në fund të marsit

T E

Vidhet vetura afër Drenasit, hajnat u futën në garazhdë dhe e morën “Pasatin”

T E

Rritet numri i rasteve aktive me Covid në Kosovë

Z H

Lajçak të hënën në Kosovë

Z H

Djali i Ibrahim Rrugovës për kryetar të ri të LDK-së!?

Z H

Ish-deputueti i VV-së: Kemi fituar mbi 50% të votave

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...