Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Filmi i ri i Guy Ritchie “Wrath of Man” publikohet më 7 maj

Është bërë e ditur data e publikimit të “Wrath of Man” të regjisorit anglez, Guy Ritchie.

Filmi, i cili si personazh kryesor ka aktorin Jason Statham, u njoftua se do të lansohet më 7 maj.

Ky fillimisht do të publikohej më 23 prill, vetëm një javë pas “Mortal Kombat” dhe dy javë para “Black Widow”.

Megjithëse për shkak të situatës së krijuar nga pandemia e coronavirusit, secili prej këtyre filmave ishte shtyrë për data të tjera.

Krahas Statham, në kast përfshihen edhe: Sott Eastwood, Josh Hartnett, Post Malone, Jeffret Donovan, Laz Alonso, Niamh Algar, Lyne Renee etj.

Filmi është i frymëzuar nga një dramë franceze e vitit 2004 e quajtur Cash Truck (Le convoyeur) dhe premton të jetë vetëm një sukses tjetër në rillimin e Ritchie.

Gjithashtu, është zbuluar edhe posteri i filmit teksa traileri do të publikohet të hënën.

Postime të ngjashme

Ledri Vula me urim të veçantë për babanë

Dafina Vidishiqi

Anastasia zbulon shumë me bikini të vogla në imazhin nga jahti

Dafina Vidishiqi

Angelina Jolie fotografohet me gjashtë fëmijët në aeroport pas udhëtimit për ditëlindje

Dafina Vidishiqi

Daut Haradinaj zgjedh fjalët më të mira për të uruar bashkëshorten

Dafina Vidishiqi

“Ditari”, kënga më e re nga Remzie dhe Nexhat Osmani

Dafina Vidishiqi

DJ Geek nuk përmbahet, shikojeni çfarë i bën Dafinës në plazh

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...