Agjencia Zhurnal.mk
Kuriozitete

Filmohet burri në Nju Jork duke qëndruar i varur në pjesën e pasme të një autobusi në lëvizje

Një burrë në SHBA është filmuar duke qëndruar i varur nga jashtë, në pjesën e pasme të një autobusi që ishte në lëvizje.

Videoja është shpërndarë në Instagram, ku shfaq një pasagjer të veshur me të zeza që qëndron në mbrojtësin e pasmë të autobusit dhe mbahet në sistemin e ventilimit, transmeton Telegrafi.

Besohet se ky ishte një tentim për të shmangur pagesën e biletës, duke qëndruar kështu në autobus jashtë dhe rrezikuar jetën.

Pamjet janë filmuar në Nju Jork dhe deri më tani ka marrë mbi 25 mijë pëlqime.

Postime të ngjashme

Burri që futi veten në kuti te ngarkesat e aeroplanit për t’u kthyer në Londër pasi mbeti pa para

S.B.

Kremi katalan: Si të përgatisni këtë ëmbëlsirë tipike spanjolle

S.B.

Porositi një kafe, gruaja në Angli u befasua me atë çfarë i erdhi falas për fëmijët e saj

S.B.

Kamera e mbikqyrjes regjistroi një rrufe në një pemë pishe, duket e frikshme

S.B.

Çifti u befasua nga zbulimi nën tapetin e vjetër, njoftimi u bë viral

S.B.

Çdo ditë merrte dënime për parkim, kroatja i lë një mesazh interesant policisë

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...