Kuriozitete

Filmohet burri në Nju Jork duke qëndruar i varur në pjesën e pasme të një autobusi në lëvizje

Zhurnal Ads

Një burrë në SHBA është filmuar duke qëndruar i varur nga jashtë, në pjesën e pasme të një autobusi që ishte në lëvizje.

Videoja është shpërndarë në Instagram, ku shfaq një pasagjer të veshur me të zeza që qëndron në mbrojtësin e pasmë të autobusit dhe mbahet në sistemin e ventilimit, transmeton Telegrafi.

Besohet se ky ishte një tentim për të shmangur pagesën e biletës, duke qëndruar kështu në autobus jashtë dhe rrezikuar jetën.

Pamjet janë filmuar në Nju Jork dhe deri më tani ka marrë mbi 25 mijë pëlqime.

Postime të ngjashme

Pse britanikët ecin në anën e majtë, me timonin në të djathtë?

S.B.

“Mogli” i filmave në jetën reale, fëmija jeton me kafshët e egra

S.B.

Shkrirja e akullit është në përputhje të përsosur me skenarin tonë më të keq, paralajmërojnë shkencëtarët

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...