Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Finem përgënjeshtron videon ku pretendohej për përleshje fizike me Don Xhonin

Një video e publikuar të martën mbrëma në mediat shqiptare ka nxitur reagime të shumta, duke qenë se pretendohej për një zënkë fizike ndërmjet Finem dhe Don Xhonit.

Videoja e rrejshme shfaqte një grup personash duke sulmuar të tjerët që ndodheshin brenda një veture, ndërsa thuhej se ishte reperi nga Shqipëria që po godiste atë nga Kosova në Tiranë.

Sqarimi i menjëhershëm ka ardhur nga Don Xhoni dhe ekipi i tij duke e bërë të qartë se gjithçka ishte e fabrikuar dhe pavërtetë, ndërkohë që reperi nuk ndodhej në kryeqytetin shqiptar.

Drejtpërdrejtë me ndjekësit e tij është lidhur edhe Finem për të përgënjeshtruar atë video.

Megjithatë, reperit nga Shqipëria duket të mos i ketë pëlqyer mënyra se si ka reaguar pala tjetër pas publikimit të videos së rrejshme.

Sidoqoftë, ai pohon se muzikën e bën për qejf dhe se edhe atë e kanë akuzuar gabimisht në lajmet e publikuara, meqë as ai nuk është pjesë e asaj videoje.

Postime të ngjashme

Rihanna zyrtarisht miliardere dhe artistja femër më e pasur në botë!

D V

Nuk ka hatërmbetje! Princi William dhe Kate Middleton ishin të parët që i uruan ditëlindjen e 40-të kunatës Meghan Markle

D V

Mesazhi i Remzie Osmanit pasi Dua vallëzoi nën ritmet e këngës së saj: Kënaqësi të shohësh një yll botëror që është kaq modeste dhe nuk e harron as vendin as gjuhën e as muzikën shqipe

D V

Luana ngre më shumë temperaturat me pozat tërheqëse

D V

Tjetër pozë nga Oriola dhe askush nuk mund të mbetet indiferent

D V

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...