Agjencia Zhurnal.mk
Bota

Fitoi 5.5 milionë paund në lotari, masakrohet nga burri

Emma Brown, e cila fitoi 5.5 milionë paund në lotari është goditur me thikë në fytyrë nga bashkëshorti i saj.

49-vjeçarja u gjet me dëmtime të rënda në fytyrë, stomak dhe krahë në pronën e saj 700 mijë paundshe në Barry, South Wales, rreth orës 22:00.

Burri i saj 45-vjeçar, Stephen Gibbs, është akuzuar për “vrasje e mbetur në tentative” dhe do të dalë para gjykatës muajin tjetër.

Fqinjët e transportuan Emman në spital ndërsa e përshkruan atë si një grua miqësore, dhe që nuk kishte konflikte me askënd.

Ata shtuan se ajo më parë kishte punuar si zëvendësmenaxhere por e kishte ndaluar punën pasi fitoi lotarinë.

Postime të ngjashme

SHBA dëbon 24 diplomatë rusë

D V

Pashinyan merr sërish mandatin për krijimin e qeverisë së re

D V

Gjermania lejon një dozë përforcuese të vaksinës kundër COVID-19

D V

Situatë e rëndë me zjarret në Greqi

D V

Miliona evropianë nuk kanë para për pushime verore

D V

Roja i kampit nazist do të dalë para gjykatës në Gjermani

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...