Agjencia Zhurnal.mk
Kosovë

Fitore Pacolli kritikon Shpend Ahmetin për mospastrimin e rrugëve: Nuk ndalet uragani që ka filluar pavarësisht pengesave

Anëtarja e partisë së Vetëvendosjes, Fitore Pacolli, ka kritikuar kryetarin e komunës së Prishtinës, Shpend Ahmetin për mospastrimin e rrugëve.

Pacolli ka reaguar përmes një postimi në rrjetin social “Facebook”, duke kërkuar që të dalin dhe të pastrojnë rrugët.“Marre Shpend A. Ahmeti marre!

Dil pastro rrugët. Ndihmo e mos pengo qytetarët të shfrytëzojnë të drejtën e tyre të votojnë për të ardhmen e vendit.

Nuk ndalet uragani që ka filluar pavarësisht pengesave”, shkroi ajo.

Postime të ngjashme

Mbi 280 persona me inteligjencë të lartë, cila është perspektiva e tyre në Kosovë?

D V

Sërish pritje të gjata në pikë-kalimet kufitare Merdare dhe te Dheu i Bardhë

D V

689 raste aktive me coronavirus

D V

Mot me diell dhe vranët, temperaturat deri në 35 gradë

D V

Pamje nga situata alarmuese me zjarre në Rugovë – evakuohen banorët

D V

Sejdiu: Deklarata e Pavarësisë është dashur të lexohej nga dikush brenda Kuvendit, dhe jo nga Hashim Thaçi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...