Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fjolla Morina bëhet ‘Batman’ për Halloween

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, ka qenë krye-temë kohëve të fundit.

Ajo përmes rrjete sociale ka sjellë imazhe nga më të ndryshmet, duke fokusuar më shumë ato me partnerin e saj, Fisnik Syla.

Së fundmi, bukuroshja brune ka vendosur që të shfaq personazhin e zgjedhur për festën ‘Halloween’.

Fjolla është parë me një fustan të zi, që i vinte në pah linjat e bujshme trupore, të fituara përmes ushtrimeve të shumta.

Po ashtu, ajo kishte zgjedhur që të vendos maskën e heroit ‘Batman’, teksa merrte poza para kamerës.

Vëmendje ka marrë edhe një trëndafil të kuq që ajo mbante në dorë dhe bënte lëvizje provokuese.

Sidoqoftë, artistja ende mbetet në arrest shtëpiak, pasi u kap me armë në pikën kufitare të Morinës.

Postime të ngjashme

U raportuan se ishin të ndarë, Besa Gashi shihet në varrimin e Albert Krasniqit bashkë me vajzën

S.B.

Dafina Zeqiri sjell së shpejti albumin me titull “Dafinë moj”

S.B.

Mel Gibson del pa maskë dhe nuk respekton distancën sociale

S.B.

Halsey befasoi fansat në një njoftim që bëri rreth shtatzënisë

S.B.

Ronaldo shkeli rregullat e coronavirusit për ta dërguar Georginan në një udhëtim luksoz

S.B.

Fundjavën e fundit të janarit – Zbritje të zbritjeve në Bonatti

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...