Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fjolla Morina emocionon me fjalët për gjyshen e ndjerë

Fjolla ka shkruar fjalë prekëse për gjyshen e ndjerë.

Këngëtarja Fjolla Morina së fundi ka humbur një person shumë të dashur në familjen e saj.

Artistja ka humbur gjyshen, me të cilën ishte shumë e lidhur, andaj i dedikoi disa postime prekëse asaj.

“Do të mbaj derisa të shoh përsëri, gjyshe”, ka shkruar Fjolla së fundi në një postim që e ndau me ndjekësit në Instagram.

Fjolla Morina muajt e fundit nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore, pasi është në një proces gjyqësor.

Artistja është e martuar me biznesmenin Fisnik Syla.

Postime të ngjashme

Rita Ora ekspozon fundshpinën në fustan të bardhë

D V

Kanë diferencë 34 vjeçare në moshë, por lidhja e Gere me Alejandra nuk ka të bëjë me paratë: Ai është heroi im në jetën reale

D V

Kathy Griffin është diagnostikuar me kancer të mushkërive, pavarësisht se nuk ka pirë kurrë duhan

D V

“Diçka e bukur po vjen”, Dafina me të tjera poza nga xhirimet e klipit të ri e rrethuar me luledielli

D V

As që ua merr mendja, Olta Gixhari tregon arsyen e pazakontë pse nuk e zbulon identitetin e partnerit dhe djalit

D V

Një festë jo e thjeshtë, Meghan Markle po organizon ditëlindjen e saj me këtë person të veçantë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...