Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fjolla Morina mahnit në fustanin e kuq, ndërsa vë në pah linjat trupore

Ajo ka qenë një nga emrat më të komentuar në faqet rozë e në mediat shqiptare gjatë vitit që lamë pas.

Bëhet fjalë për këngëtaren Fjolla Morina, e cila në sajë të të bëmave në karrierë e jetës personale arriti të kthehet në një nga personazhet më të diskutuar.

Megjithatë, 41 vjeçarja këtë kohë ka marrë vëmendje të madhe edhe me disa imazhe të reja që ka ndarë në rrjete sociale.

Ajo kësaj radhe ka pozuar me një fustan të kuq të prerë anash e me dekolte të hapur, i cili ia vë më në pah linjat e bujshme trupore.

Për këto fotografi, ajo mblodhi mijëra pëlqime e komente të ndryshme nga fansat që mban në Instagram.

Fjolla ndërkaq në një intervistë të dhënë për fillimin e vitit 2021, deklaroi se këtë vit dëshiron të ketë një fëmijë me partnerin Fisnik Syla.

Me këtë të fundit u martuan në dhjetor të vitit të kaluar.

Postime të ngjashme

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

Meghan Markle thotë se familja mbretërore ‘vazhdon gënjeshtrat’ në lidhje me të dhe Princin Harry

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...