Fjolla Morina, mahnitëse në pozat me fustan

Fjolla Morina ka mahnitur me fotografitë e reja, në të cilat ka pozuar me fustan të zi.

 

Këngëtarja që ndiqet nga afro gjysmë milion fansa në Instagram, ka sjellë imazhe nga seti i ri fotografik.

Ndërsa në pozat e reja, me dukjen e saj, Fjolla është krahasuar me yllin amerikan, Kim Kardashian.

“Alo zonjë a po dëgjohemi?”, është përshkrimi që këngëtarja i ka vënë fotografisë.

(Foto: Instagram/fjolla.morina)

Duke vazhduar me fotografinë tjetër: “Zonjë shihemi prapë”.

Related posts

Selvija tregon barkun dhe zbulon nepsin e shtatzënisë

D V

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

Adelina Tahiri në imazhet e reja tregon ngjyrën e trupit që ka marrë nga pushimet

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More