Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fjolla Morina ndan imazhe duke u përqafuar me partnerin Fisnik Syla

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, është padyshim ndër më të komentuarat kohëve të fundit.

Fillimisht flitej për arrestimin e saj për posedim të armëve, ndërsa pas kësaj edhe lidhja me biznesmenin, Fisnik Syla.

Këtë të fundit ajo e bëri publike në rrjetin social Instagram, ku ndau një imazh në krah të partnerit, përfshirë edhe një përshkrim romantik.

Tash që janë bërë të hapur me audiencën, është partneri i saj që tani ka ndarë imazhe atraktive me këngëtare.

Imazhe të tilla duket se janë realizuar para një muaji, pasi Fjolla shihet me të njëjtën paraqitje sikur në xhirimet e këngës “Kape”.

Pas tij, edhe Fjolla është parë të shpërndajë  fotografi të ndryshme me të, ku shihen mjaft afër me njëri-tjetrin.

Çifti janë duke pranuar urime të shumta e vizita, teksa së fundmi Milaim Zeka dhe partnerja e tij kaluan kohë në shtëpinë e tyre.

Artistja shqiptare është ende duke mbajtur arrest shtëpie, pasi u gjet me armë në pikën kufitare të Morinës.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Dua Lipa flet për mënyrën se si u përhapën thashethemet për “shtatzëninë” e saj: Është qesharake

S.B.

Stresi: E vetmja ankesë e imja është se nuk jam dikush tjetër

admin

“Grammy Awards 2021” shtyhet për shkak të pandemisë coronavirus

S.B.

Simon Cowell rikthehet në ekranet televizive, pas iu nënshtrua një operacioni

S.B.

Rita Ora konfirmohet si anëtare e jurisë në “The Voice of Australia”

S.B.

Ndërron jetë këngëtari Ismet Peja, sot bëhet varrimi

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...