Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fjolla Morina pozon e lumtur në krahët e të dashurit?

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, po vazhdon të vuajë masën e dënimit “arrest shtëpiak” në qytetin e Kukësit.

Ajo u dënua nga Gjykata e Kukësit për shkak se iu gjetën armë pa leje në veturën e saj, pas kalimit të kufirit Kosovë-Shqipëri.

Fjolla ndërkohë po tregohet herë pas here aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit imazhe të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, këngëtarja Morina ndau me ndjekësit një fotografi ndryshe nga të tjerat, ku shfaqej në krahët e një mashkulli, që presupozohet të jetë i dashuri i saj, teksa ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë “mbreti im”

Megjithëse Fjolla ka preferuar ta mbajë për vete jetën e saj private, duket se kësaj radhe ajo nuk hezitoi të ndajë me ndjekësit një moment, ku tregonte se ndjehej mirë në krahët e personit që kishte afër.

Imazhi në fjalë është komentuar dhe ka zgjuar kureshtje të madhe te fansat, kjo ngase Fjolla nuk e ka zbuluar fytyrën e mashkullit, në krahët e të cilit po merrte këtë përqafim.

https://www.instagram.com/p/CEzVJvsJV9Q/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CEw9N-vpOI4/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

“Unë jam këngëtarja dhe arkitektja më e suksesshme”, Tayna tregon afirmimet që mbante në dhomë para se të bëhej e famshme

S.B.

“Square” blen shumicën e aksioneve të “Tidal”, Jay-Z vihet në Bordin e drejtorëve

S.B.

Adele ndahet zyrtarisht nga ish-bashkëshorti Simon Konecki, pas dy vitesh procedura gjyqësore

S.B.

I dashuri i deritanishëm i Rita Orës, Romain Gavras konfirmon se është ndarë nga këngëtarja

S.B.

Çmenduria e Ibrahimovicit në “Sanremo”, suedezi udhëtoi 60 kilometra me motorin e një tifozi të Milanit për të arritur në festival pasi ngeci në trafik

S.B.

Ermal Meta shkëlqen në “Sanremo 2021”, renditet i pari në listën e interpretuesve të gjysmëfinales

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...