Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Fjolla Morina: Uroj që këtë vit ta mbyllim me një bebe

Këngëtarja e njohur shqiptare, Fjolla Morina, gjatë vitit të kaluar ka qenë një nga emrat më të diskutuar në rrjetet sociale e ne faqet rozë.

Krahas karrierës profesionale, ajo u përfol mjaft shumë edhe për lidhjen me partnerin e saj, biznesmenin nga Gjilani, Fisnik Syla.

Të njëjtit u martuan në fillim të muajit dhjetor, ndërsa planifikojnë të bëjnë një dasmë muajve në vijim.

Fjolla së fundmi ka pozuar me bashkëshortin për revistën “Who” dhe ka dhënë një intervistë duke treguar më shumë detaje nga njohja me Fisnikun dhe raportet që kanë me fëmijët e njëri-tjetrit.

Krijuesja e hitit “Kape” uron që vitin e ri ta mbyllin me një bebe, që po e presin me shumë dashuri.

E njëjta ndërkohë ka dy vajza nga lidhjet e mëparshme dhe Syla në anën tjetër po ashtu është baba i dy fëmijëve.

Postime të ngjashme

Vjen kënga kushtuar vendlindjes nga artisti Gjekë Dushaj

T E

Ditë zie për Flori Mumajesin, humb njeriun e afërt

S.B.

Anxhela Peristeri dhe Edona Llalloshi bëjnë ‘’xing’’ me veshjen e njëjtë

S.B.

Ardit Gjebrea fiton “betejën” me Covid-19, ja gjendja e tij shëndetësore

S.B.

Aktori i njohur francez, Depardieu po përballet me akuza për përdhunim

S.B.

Travis Scott: Vajza është frymëzimi më i madh në jetën time

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...