Agjencia Zhurnal.mk

Flaka Krelani “çmend” rrjetin, poston foto me “hot” që keni parë

Flaka Krelani me poza provokuese

Këngëtarja, Flaka Krelani vazhdimisht po befason publikun me dukjen e saj.

Qysh se nga koha kur ajo ka hyrë apo është bërë pjesë e skenës muzikore, ka ndryshuar terësisht.

Flaka, ka bërë disa ndërhyrje në pamjen fizike por nuk ka lënë anash ndryshimet edhe në linjat e saj trupore.

Artisten, shpesh e kemi parë në rrjete sociale duke publikuar imazhe nga palestra dhe më sa shihet është e rregullt.

Ditë më parë, publikoi një foto nga aty, tregoi linjat e saj tejet të formësuara ku edhe mori komente të shumta pozitive nga ndjekësit.

Së fundi, me fustan të hapur dhe provokues, Flaka ka shkrepur fotografi e cila nuk ka hezituar të provokojë duke treguar pothuajse gjithë gjoksin dhe linja.

Në njerën nga imazhet, ajo shihet e shtrirë në shtrat dhe ka ekspozuar të pasmet pa kontroll.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...