Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Flaka Krelani duket provokuese ndërsa pozon me fustan rrjete

Zhurnal Ads

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka tash e sa muaj që është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo atje ka nisur një jetë të re me shpresën edhe për të ndërtuar një karrierë amerikane në muzikë.

Teksa po qëndron në New York, Krelani po tregohet mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ajo publikoi për fansat disa imazhe të reja, ku shfaqej mjaft tërheqëse dhe provokuese e veshur në një fustan rrjete.

Duke qenë e kujdesshme që të mbulojë pjesën e gjoksit me flokët e saj, këngëtarja nga Gjakova nuk lejoi që dekolteja e saj të tregonte më shumë se që duhet.

Pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit e saj të Instagramit nuk munguan, me shumicën prej tyre që e komplimentonin për vitalitetin dhe linjat trupore.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Pasi mbushi 40 vjeç, Christina Aguilera vjen me një mesazh inspirues

S.B.

Bebe Rexha vazhdon të kritikohet nga fansat për shtimin në peshë: Unë ha dhe e dua ushqimin

S.B.

Ribashkohen Robin Krasniqi dhe Heidi Lushtaku

S.B.

Mamaja e Rita Orës fotografohet duke dalë e zemëruar nga shtëpia – fansat dyshojnë se i ka bërtitur Ritës për gabimin e saj të fundit

S.B.

Tayna frymëzohet nga festat e fundvitit, vishet me rroba si të ‘babadimrit’

S.B.

Don Xhoni publikon imazhe nga xhirimet e klipit të ri

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...