Agjencia Zhurnal.mk

Flaka Krelani lanson “Playa”

Flaka Krelani ka publikuar këngën e saj më të re.

Kënga është bashkëpunim me reperin amerikan Young Noblen, shkruan Indeksonline. Kënga mban titullin “Playa”.

Melodia dhe teksti i këngës është bërë nga Flaka, miksimin dhe masterizimin e ka bërë Brian Cabby.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...