Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Flaka Krelani në kopertinën e revistës së famshme “My New York”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka tash e sa kohë që është zhvendosur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo po qëndron në New York me dëshirën për të prekur ëndrrën amerikane, për të realizuar një karrierë ndërkombëtare atje.

Dhe fillimet duken të mira për këngëtaren nga Gjakova, e cila ka përfunduar së fundmi në kopertinën e revistës së famshme njujorkeze, “My New York”.

Ajo ka pozuar në ngjyrat bardhë e zi, ndërsa është dukur mjaft tërheqëse në këtë paraqitje të saj.

“Miq! Muajin tjetër do të kemi tri numra të revistës. Kopertina e një numri do të zbukurohet me një këngëtare të mrekullueshme”, ka shkruar faqja zyrtare e “My New York” në Instagram.

Këngëtarja shqiptare do të jetë pjesë e edicionit të muajit maj të kësaj reviste, ku ka bërë një rrëfim ekskluziv mbi jetën dhe karrierën e saj.

Flaka përndryshe ka lënë prapa një karrierë shumë të suksesshme në Kosovë, si interpretuese kryesisht e muzikës ‘rock’.

Postime të ngjashme

Kendall Jenner shihet në shëtitje në Los Angeles, pasi tregoi se kishte vuajtur nga ankthi

S.B.

Seria italiane që lufton racizmin

S.B.

Fansat e Ed Sheeran nxitin spekulime se artisti do të sjell dy albume këtë vit

S.B.

Ardian Bujupi lanson projektin e ri muzikor “Paname”

S.B.

Rita Ora vjen me imazhe atraktive, thotë se dëshiron pak pauzë nga xhirimet

S.B.

Dafina Zeqiri bën të ditur se ka realizuar versionin e dytë të këngën “Vuj Vuj Vuj”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...