Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Flet çifti që u terrorizua nga pronarët e hotelit në Shqipëri

Një familje turistësh me fëmijë të vogël denoncuan se u përballën të shtunën e 19 qershorit me terrorin dhe dhunën verbale të pronarëve të një hoteli në Livadh të Himarës ku kishin prenotuar për të kaluar fundjavën.

Të kontaktuar nga Ora News çifti i bashkëshortëve tregoi se kishin rezervuar përmes Instagramit për dy netë në një vilë në hyrje të fshatit, por në përfundim të qëndrimit pronarët kanë kërkuar të paguajnë edhe për një natë më shumë.

Sapo kanë lënë hotelin ata kanë hasur në rezistencën e pronarëve, të cilët tentuan t`i pengojnë të largohen.

Postime të ngjashme

Zjarret në Shqipëri, situata më problematike në Kukës

D V

Rumania i dhuron Shqipërisë 150 mijë doza vaksine anti-Covid

D V

Peleshi për zjarret në Shqipëri: Të shqetësuar dhe me pak mundësi për të hyrë në Karaburun

D V

Rama reagon për zjarret në Vlorë: Prioritet mbetet evakuimi i banorëve

D V

Ambasada amerikane i reagon Berishës për padinë e ngritur në Gjykatën e Parisit

D V

Momente kritike në Shëngjin, pamjet tregojnë sesi pushuesit bëhen bashkë dhe shpëtojnë disa persona nga mbytja

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...