Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Flitet se marrëdhënia mes Olivia Wilde dhe Harry Styles po bëhet më serioze

Këngëtari i njohur, Harry Styles dhe Olivia Ëilde, javë më parë pushtuan kopertinat e mediave rozë.

Derisa po vazhdojnë aludimet ndaj tyre, tashmë thuhet se marrëdhënia e tyre është bërë edhe më serioze, shkruan Mirror.

27-vjeçari tashmë me aktoren do të bëhen së bashku, për të filmuar filmin “Don’t Worry Darling.

Olivia do të jetë regjisorja e Harry, derisa thyejnë tabunë e Hollywood-it, ku gjithmonë është një regjisor dhe një yll më e re.

Duke u bazuar në burime të afërta të dyshes, këto xhirime do të jenë romantike mes artistëve.

Ndërkaq, për shkak të këtij vendimi, thuhet se palët janë duke çuar lidhjen e tyre në një nivel tjetër.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...