Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

Këngëtarja arrin të duket bukur pothuajse në çdo paraqitje. Dhe, Mimoza Shkodra së fundmi ka marrë vëmendje me postimin e fundit.

 

Në profilin e saj zyrtar në Instagram, ka publikuar imazhe të reja e cila shihet e rregulluar me makijazh dhe flokët e shndërruara në kaçurrele.

https://www.instagram.com/p/CR8VXhHsJw3/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo ka zgjedhur të publikojë dy foto dhe një video ku nuk i munguan komentet dhe pëlqimet e shumta.

Ndryshe, “Largohu” është projekti i fundit muzikor i realizuar nga Mimoza Shkodra.

Related posts

Si rrallëherë, Lori pozon me dekoltenë e hapur

R Zh

“Djemtë e mi”, Dafina Zeqiri tregohet romantike

D V

Në profilin e Keisi Medinit këto ditë dominojnë pozat me bikini

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com