Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

“Flora S”, së shpejti projekte me “Miqtë e Amerikës”

Kreatorja e mirënjohur ndërkomtarishtë Flora Suldashi, e cila jeton dhe vepron në Gjermani, në prag të 4 korriku ditës së pavarësisë së Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ka mbajtur takim me organizatën “Miqtë e Amerikës”, të cilën e përfaqëson Agim Rexhepi. Takim ky ku janë dakorduar për projekte për të ardhmen, shkruan zhurnal.mk.

https://www.facebook.com/photo?fbid=10222178612208711&set=a.10220716003324403

Ndryshe Brendi “Flora S” i veshjeve, tashmë është i njohur në Gjermani e kudo ku nëpër Evropë.

Postime të ngjashme

U largua nga ‘Portokallia’, Lei Kraja tregon arsyet

D V

I shkroi gabimisht në Instagram, Shkurte Gashi zbulon se si nisi lidhja e dashurisë me Albert Limanin

D V

Erkand Qerimaj del i pari në baterinë B me 338 kilogramëve në dygarësh për peshën 81 kilogramë

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

Zaimina Vasjari la anash muzikën emërohet në postin e rëndësishëm të sektorit publik

D V

“Kiss my A**”, Vesa Smolica pozon me të pasme të kthyera nga kamera

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...