Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Florent Hadergjonaj: Ishte një vit i tmerrshëm, faleminderit për mbështetjen e madhe që na keni dhënë

Mbrojtësi i Përfaqësueses së Kosovës, Florent Hadergjonaj ka shfrytëzuar rrjetet sociale për të folur rreth edicionit të dështuar të Dardanëve në Ligën e kombeve.

Dardanët përfunduar me fitore 1-0 ndaj Moldavisë edicionin e dështuar në Ligën e Kombeve, duke arritur vetëm një fitore nga gjashtë ndeshje.

Se edicioni i Ligës së Kombeve dhe ky vit ishte i dështuar për Kosovën e mendon edhe mbrojtësi Hadergjonaj.

Djaloshi nga Deçani ka shfrytëzuar faqen e tij zyrtare në Facebook për të shkruar rreth kësaj teme, ndërsa nuk ka hezituar t’i falënderoj tifozët për mbështetjen e vazhdueshme.

“Ishte një vit i tmerrshëm që duam ta harrojmë sa më shpejtë”.

“Mirë që fituam, pasi na shërben për ta ngritur moralin dhe entuziazmin”.

“Tani shpresojmë të vazhdojmë me fitore. Faleminderit të gjithëve për mbështetjen e madhe që na keni dhënë”, ka shkruar Hadergjonaj. /Telegrafi/

Postime të ngjashme

Angli 0-0 Skoci, notat e lojtarëve: James dhe Mount më të mirët

Dafina Vidishiqi

Mbyllet pa gola ndeshja mes Anglisë dhe Skocisë

Dafina Vidishiqi

Morata: Nuk është asgjë nëse tifozët më vërshëllejnë, jam më i motivuar se kurrë për Poloninë

Dafina Vidishiqi

Zyrtare: Simonovski nënshkruan me Dritën

Dafina Vidishiqi

Prishtina akomodohet në Tiranë para ndeshjeve të raundit preliminar në LK

Dafina Vidishiqi

Pa gola pas 45 minutave të para në derbin britanik

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...