Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Florian Marku sonte zhvillon meçin e bujshëm: Ora dhe kanali që e transmeton

Florian Marku sonte i rikthehet ringut në kategorinë e lehtë, kundër britanikut Muma Mweemba.

Ky është meçi i parë për Mweemba pas një pauzeje dy-vjeçare, teksa në ndeshjen e fundit kishte pësuar një humbje shokuese nga një boksier të cilin është dashur ta mposhte për të ndërtuar karrierë solide në boks.

Në anën tjetër, Florian Marku është një ish-kikboksier, i cili është shndrruar në boksier së fundmi dhe ka pasur sukses impresiv. Është një luftëtar mjaft agresiv me fuqi dinjitoze.

Meçi fillon nga ora 21:00 dhe transmetohet në kanalin ‘Tring’.

Postime të ngjashme

“Hysaj do të transferohet te një klub që luan në Champions League”

Z H

Tifozët nuk mund të besojnë se si Lacazette nuk arriti të shënonte i vetëm përball portierit

Z H

Xhaka i frustruar: “Largojë atë mu* topi”

Z H

Mahrez: Humba dy vite të karrierës, është dashur të largohem më herët nga Leicester City

Z H

Mercedesi dërgon ultimatum Luis Hamiltonit

Z H

De Gea do të largohet nga Man United

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...