Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Fluturimet nga aeroporti “Nënë Tereza” vijojnë normalisht

Të gjithë ata që kanë në plan të udhëtojnë sot, autoriteti i Aviacionit Civil njofton se prej orës 07:00, aeroporti është në gjendje punë dhe nuk ka probleme nga kushtet klimaterike.

Parashikohen vetëm vonesa të vogla dhe ndryshim oraresh në fluturimet e sotme.

Sot në mëngjes është kryer ulja e avionit që vinte nga Bari, në orën 07:30. Ky fluturim bëri ulje të detyruar mbrëmë në orën 01:00 në bari si pasojë e motit të keq në Tiranë, njofton autoriteti i aviacionit.

Po ashtu, nuk ka pasur vonesa në fluturimet nga Tirana në Frankfurt (ora 07:50), nga Tirana në Bergamo (ora 09:15) dhe nga Tirana në Bergamo, në orën 09:35.

Postime të ngjashme

Rama: Angazhimi i ushtrisë për shuarjen e zjarreve, meriton respekt e inkurajim

D V

Vlora 7 ditë luftë me flakët, drejtori i zjarrfikëseve: Me mbështetje të fortë ajrore do ia dalim!

D V

Emërohet zv/ambasadori i SHBA në Shqipëri, për herë të parë vizitoi Shqipërinë si turist në 1997

D V

“Para 31 gushtit hapim tunelin e 5″/ Balluku: Brenda vjeshtës lidhet Sauku me Maternitetin e ri!

D V

Rindërtimi në Vaqarr, Rama: Shëmbëlltyrë kuptimplotë e solidaritetit shqiptar

D V

Manastirliu nga Saranda: Vijnë sot 50.000 doza të tjera vaksinash Pfizer, apel për studentët të vaksinohen përpara fillimit të vitit të ri akademik

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...